Doprava

Zboží si můžete zdarma vyzvednout ve dvou výdejnách, v Českých Budějovicích, Trocnovská 490/4 (areál rybářského svazu ČRS), nebo v Ševětíně, Na vyhlídce 394.

MAPY ZDE

Pokud si nemůžete vyzvednout zboží na některé z výdejen, nabízíme Vám i dopravu domů. Je zajišťována smluvními dopravci mimo České Budějovice a po Českých Budějovicích individuálně, podle oboustranné dohody. Neplatíte žádné příplatky za zabalení zboží ani za obalové materiály. Obalové materiály jsou v kvalitě pro zabezpečení zboží během přepravy a plně recyklovatelné.

Cena dopravy je závislá na součtu cen odebíraného zboží a automaticky se vám aktualizuje v košíku, podle hodnoty objednávky a místa doručení.

Pokrytí vlastní nebo smluvní dopravou je v oblastech:

České Budějovice, Tábor a okolní satelity, Borek, Hrdějovice, Hosín, Chotýčany, Dobrá Voda, Lišov, Třeboň, Borovany, Ledenice, Kamenný Újezd, Homole, Planá u ČB, Dubné, Planá n. Luž, Veselí, K. Řečice, Dírná, Týn n. Vlt. Hluboká, Zliv, Soběslav, Dolní Bukovsko, Jindřichův Hradec, Lomnice n. Luž. Novosedly n. Než. a okolí, Tábor, Velešín, Kaplice, Dolního Dvořiště, Nové Hrady, Trhové, Sviny, Borovany a okolí a na trase České Budějovice - Humpolec.

MAPA ROZVOZŮ

 

 

  DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT:

  Přepravní termobox

  Vaše mražené maso vydrží dokonce i v autě celý den

  Termobox Z50 uchová 16-20kg masa, V36 uchová 12-15kg masa

 

 
//